Jeśli jesteś właścicielem tej strony, możesz wyłączyć reklamę poniżej zmieniając pakiet na PRO lub VIP w panelu naszego hostingu już od 4zł!

Search

UWAGA RODZICE !

 

Zapraszamy do zapoznania się z poradnikiem dla rodziców dzieci sześcio i siedmioletnich


Poradnik dla rodziców

 

Ośrodek Pomocy Społecznej w Mierzęcicach w ramach realizacji programu wieloletniego „Pomoc państwa w zakresie dożywiania” informuje, że od 01 października 2012r zostało zweryfikowane kryterium dochodowe oraz kwoty świadczeń pieniężnych z pomocy społecznej. Zatem zmianie uległo kryterium dochodowe na osobę w rodzinie, uprawniające do przyznania pomocy w formie finansowania obiadów w szkole lub przedszkolu, które wynosi 684zł (tj. 150% kryterium dochodowego na osobę w rodzinie stanowiącego kwotę 456zł). Zainteresowanych prosimy o przybycie do siedzimy  naszego Ośrodka  w celu pobrania odpowiednich druków zaświadczeń i udzielenia dalszych informacji.

 

Informujemy, że w naszej Szkole można wykupić obiady dla uczniów i przedszkolaków.   Koszt obiadu dwudaniowego wynosi  6 zł. Opłatę za obiady uiszcza się w terminie do 10 dnia każdego miesiąca w sekretariacie szkoły.

Miesięczna opłata za herbatę wynosi 4,00 zł. Opłatę wnosimy do Pani Basi. Wartość powyższych opłat podlega proporcjonalnemu odliczeniu w przypadku nieobecności dziecka w szkole.